Nowy numer 50/2018 Archiwum

Dziennikarz na Areopagu

Gościem kolejnego spotkania z cyklu „Ich Areopag Wiary” będzie Krzysztof Ziemiec, znany polski dziennikarz.

Rozmowa o Bogu i świadectwie wiary odbędzie się 10 stycznia o godz. 16 w auli krakowskiego seminarium przy ul. Podzamcze 8.

Spotkanie – zgodnie z przyjętą już formułą – poprowadzą kleryk i świecki student. Pytania będą mogli zadać również internauci (za pośrednictwem Twittera: twitter.com/IchAreopagWiary oraz strony projektu na portalu Facebook). Będzie również czas na pytania od publiczności.

Przed spotkaniem będzie można kupić wywiad-rzekę "Wszystko jest po coś", w której Mira Suchodolska rozmawia z Krzysztofem Ziemcem o jego życiu, tragicznym pożarze, który zmienił wszystko, i nadziei, która nigdy nie zniknęła.

Krzysztof Ziemiec jest dziennikarzem prasowym, radiowym i telewizyjnym. Obecnie prowadzi „Wiadomości” w TVP1. Jako dziennikarz musiał na żywo na antenie stawić czoła takim wyzwaniom, jak śmierć Jana Pawła II czy katastrofa smoleńska. Próbował swoich sił także jako lektor audiobooków, komentator i felietonista. Był narratorem w filmie Jarosława Szmidta „Jan Paweł II: Szukałem Was”.

Organizatorami spotkania są Wyższe Seminarium Duchowne Archidiecezji Krakowskiej, Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Wydziału Nauk Społecznych UPJPII oraz Fundacja im. Świętej Królowej Jadwigi dla Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy