Nowy numer 50/2018 Archiwum

Można biegać

Ruszyły zapisy do VII Biegu Podhalańskiego im. Jana Pawła II. Można już także trenować na nowotarskich trasach.

Warunki śniegowe pozwoliły już na przygotowanie odcinka trasy biegnącego z lotniska pod kładkę, dalej wzdłuż Dunajca w stronę Szaflar. Następnie trasa przebiega wokół rezerwatu Bór na Czerwonem i z powrotem na lotnisko. Został przygotowany również odcinek biegnący od mostu na Białym Dunajcu do kładki.

Trening na tych trasach to doskonałe przygotowanie do udziału w zbliżającym się VII Biegu Podhalańskim im. Jana Pawła II, który został zaplanowany na 9 lutego. Trasa siódmej edycji zawodów poprowadzona zostanie wokół rezerwatu przyrody Bór „Na Czerwonem”. Start i meta znajdować się będą na lotnisku w Nowym Targu. Uczestnicy będą mieli do pokonania trasę 30-, 15- lub 5-kilometrową.

Zgłoszenia do biegu można składać on-line poprzez internetowy formularz zgłoszeniowy na stronie: www.bieg.nowytarg.pl (do 4 lutego) oraz osobiście w biurze zawodów na lotnisku w Nowym Targu – 8 lutego od godz. 12 do 18 oraz 9 lutego od godz. 8 do 10.

Młodzież do 18 lat może startować tylko na dystansach 5 km i 15 km, za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów prawnych i lekarza. Udział w VII Biegu Podhalańskim jest darmowy.

Zawodnicy, którzy w formularzu podadzą numer swojego telefonu komórkowego, po ukończeniu biegu otrzymają swój wynik SMS-em. Mikroprojekt współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Tatry w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska–Republika Słowacka 2007–2013.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy