Nowy numer 37/2021 Archiwum

Ferie na nartach

Trwają zimowe ferie. Mali górale nie próżnują, lecz biorą udział w zawodach narciarskich na trasach przy Szkole Podstawowej nr 1 w Czerwiennem.

Do zawodów zgłoszono 213 uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z terenu gminy Czarny Dunajec oraz pobliskich miejscowości. W zawodach rywalizowano indywidualnie oraz drużynowo w kategoriach  dziewcząt i chłopców. Zawodnicy w poszczególnych kategoriach za zajęcie miejsc od 1 – 6 otrzymali pamiątkowe medale oraz dyplomy. Szkoły natomiast w klasyfikacji drużynowej za zajęcie miejsca od 1-3 otrzymały puchary i dyplomy. 

Organizatorami zawodów byli: Urząd Gminy w Czarnym Dunajcu przy współpracy z  Centrum Kultury i Promocji w Czarnym Dunajcu, Szkoły Podstawowej w Czerwienne Nr 1 oraz UKS Czerwienne 1.

Oto zwycięzcy zawodów w Czerwiennem we wszystkich kategoriach wiekowych i poszczególnych dystansach: Dominik Zatłoka , Julia Krupa, Jan Guńka, Elżbieta Zatłoka, Dawid Haberny, Weronika Bieniasz, Mikołaj Leśniak, Katarzyna Szwajnos, Dawid Jarząbek, Magda Piczura, Wojciech Skorusa, Dominika Michniak, Marcin Szwajnos, Monika Mleczek.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama