Nowy numer 50/2018 Archiwum

Strzeleckie dary

Członkowie bractw strzeleckich przekazali dary na cele dobroczynne. Wsparli budowę Centrum Jana Pawła II i przytulisko dla bezdomnych kobiet.

Członkowie Europejskiego Stowarzyszenia Strzelców Historycznych (EGS) złożyli swój datek na ręce ks. kard. Stanisława Dziwisza.

Delegaci z sekretarzem generalnym EGS Peterem Olafem Hoffmannem na czele, zapoznali się również z postępem prac budowlanych w Centrum im. Jana Pawła II „Nie lękajcie”. Nie pierwszy już raz przekazali datek na budowę Centrum.

Na dobry cel trafią także dochody z dorocznego balu krakowskiego Bractwa Kurkowego, który odbył się w Kopalni Soli w Wieliczce. 70 tys. zł zostanie przekazane siostrom albertynkom prowadzącym w Krakowie Przytulisko św. Brata Alberta dla Bezdomnych Kobiet.

 

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy