Nowy numer 33/2018 Archiwum

Nowy komendant

Od lutego mł. bryg. Stanisław Galica nie jest już zastępcą komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Targu, lecz komendantem powiatowym PSP w Zakopanem.

5 lutego, przy okazji dorocznej narady w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej w Nowym Targu, tamtejsi strażacy przygotowali swojemu szefowi pożegnanie. Wśród uczestników byli kierujący wieloma instytucjami w mieście i powiecie, w tym burmistrz Marek Fryźlewicz.

– Ta nominacja jest wyrazem jedności Podhala. To właściwy człowiek na właściwym miejscu – powiedział burmistrz Fryźlewicz, gratulując odchodzącemu zastępcy nominacji w Zakopanem i wręczył mu pamiątkowy medal 660-lecia miasta.

Dla mł. bryg. Stanisława Galicy nominacja na szefa straży w powiecie tatrzańskim to tak naprawdę powrót do tamtejszej komendy, gdzie zdobywał pierwsze szlify. Nie ukrywał jednak, że pomimo nie tak długiego, nieco ponadczteroletniego okresu, zdążył zżyć się z komendą i z pracującymi w niej ludźmi.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma