Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Z prawnikiem o wierze

W ramach "Ich Areopagu wiary" 25 lutego odbędzie się spotkanie z prof. Andrzejem Zollem.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 19.30 w auli Wyższego Seminarium Archidiecezji Krakowskiej przy ul. Podzamcze 8 w Krakowie.

Znany prawnik, były przewodniczący Państwowej Komisji Wyborczej, sędzia i prezes Trybunału Konstytucyjnego oraz rzecznik praw obywatelskich, naukowiec i wykładowca, autor licznych komentarzy prawnych, a także wydanej niedawno książki "Zollowie. Opowieść rodzinna" spotka się z uczestnikami cyklu organizowanego przez studentów Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II oraz kleryków Wyższego Seminarium Duchownego Archidiecezji Krakowskiej.

I tym razem spotkanie będzie miało charakter wywiadu-rzeki, który z profesorem przeprowadzą wspólnie jeden z kleryków oraz świecki student. Głównym tematem za każdym razem jest świadectwo wiary zaproszonych gości oraz ich doświadczenie w dzieleniu się nim.

Cykl "Ich Areopag wiary" odwiedzili już aktorka Katarzyna Łaniewska oraz Krzysztof Ziemiec – dziennikarz.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma