Nowy numer 33/2018 Archiwum

Rekolekcje w milczeniu

Rekolekcje „Zasłuchani w ciszę” odbędą się od 7 do 10 marca w Domu Rekolekcyjnym „Maksymilianum” w Bystrej k. Jordanowa.

Rekolekcje rozpoczną się w czwartek 7 marca o godz. 18, a zakończą w niedzielę 10 marca o godz. 13. Przeznaczone są dla osób pełnoletnich (świeckich i duchownych) i będą się odbywać w pełnym milczeniu, w oparciu o słowo Boże. W czasie rekolekcji będzie można porozmawiać indywidualnie z kapłanem oraz skorzystać z sakramentu pokuty.

Na rekolekcje trzeba zabrać m.in. Pismo Święte, notatnik oraz budzik. Uwaga! W czasie rekolekcji nie można korzystać z telefonów komórkowych.

Zgłoszenia są do pobrania na stronie: www.krakow.oaza.pl. Należy je przesłać do 2 marca drogą elektroniczną pod adresem: kleron3@wp.pl lub osobiście dostarczyć do duszpasterstwa (ul. Wiślna 12/6, tel. 12 628 82 31). Szczegółowe informacje pod numerem telefonu: 790 229 644. Liczba miejsc ograniczona. Dostępne będą pokoje jedno-, dwu- oraz trzy- i czteroosobowe.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma