Nowy numer 28/2018 Archiwum

Uniwersytet Papieski żegna Benedykta XVI

UPJP II przygotowuje księgę pamiątkową dla ustępującego papieża. Zostanie ona potem przesłana Benedyktowi XVI.

Wspólnota akademicka Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie pragnie w ten sposób godnie pożegnać Benedykta XVI i jednocześnie podziękować mu za cały bogaty pontyfikat.

-„Z serca płynące podziękowania za kierunek i wsparcie, jakie dawał nam Ojciec Święty oraz za podniesienie naszej uczelni do godności Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie łączymy z modlitwą, którą pragniemy towarzyszyć Waszej Świątobliwości w dalszych latach życia” - to pierwszy wpis: od studentów i pracowników Uniwersytetu Papieskiego, który pojawił się w księdze pamiątkowej - poinformowała Monika Wiertek, rzeczniczka prasowa UPJP II.

-Została ona wyłożona w budynku UPJPII przy ul. Kanoniczej 9. Wpisywać można się do niej od poniedziałku 18 lutego do piątku 22 lutego w godzinach od 8.00 do 18.00. Podziękowania dla Benedykta XVI można wysyłać także mailem na adres: Benedykt16@upjp2.edu.pl lub opublikować na fejsbukowym profilu naszej uczelni – dodała rzeczniczka.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma