Nowy numer 28/2018 Archiwum

Nagrody na dobry początek

W Klubie Dziennikarzy „Pod Gruszką” (ul. Szczepańska 1) odbędzie się gala finałowa konkursu Młodych Dziennikarzy im. Bartka Zdunka.

Uroczystość wręczenia nagród w trzeciej edycji konkursu odbędzie się 7 marca o 18.00. Na wydarzenie zapraszają Krakowski Oddział Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich, Stowarzyszenie Absolwentów Dziennikarstwa Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie oraz Dziennikarskie Koło Naukowe.

Nagrody zostaną wręczone w dwóch kategoriach: za debiut publicystyczny roku oraz za inicjatywę roku.

Wieczór urozmaici oprawa muzyczna w wykonaniu studentów wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej.

Konkurs, którego celem jest nagradzanie i promowanie twórczości młodych dziennikarzy, zwłaszcza tych dopiero rozpoczynających swoją działalność zawodową, organizowany jest od 2011 roku. Jego patronem jest zmarły tragicznie w 2010 roku Bartłomiej Zdunek, „student pierwszego rocznika dziennikarstwa i komunikacji społecznej Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II. Człowiek o niepospolitych zdolnościach i wielkim sercu, wspaniały przyjaciel i świetny kolega, któremu nie było dane za życia zadebiutować w świecie mediów i spełnić swoje wielkie marzenia dziennikarskie” – czytamy na stronie internetowej konkursu.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma