Nowy numer 4/2021 Archiwum

Nagrody na dobry początek

W Klubie Dziennikarzy „Pod Gruszką” (ul. Szczepańska 1) odbędzie się gala finałowa konkursu Młodych Dziennikarzy im. Bartka Zdunka.

Uroczystość wręczenia nagród w trzeciej edycji konkursu odbędzie się 7 marca o 18.00. Na wydarzenie zapraszają Krakowski Oddział Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich, Stowarzyszenie Absolwentów Dziennikarstwa Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie oraz Dziennikarskie Koło Naukowe.

Nagrody zostaną wręczone w dwóch kategoriach: za debiut publicystyczny roku oraz za inicjatywę roku.

Wieczór urozmaici oprawa muzyczna w wykonaniu studentów wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej.

Konkurs, którego celem jest nagradzanie i promowanie twórczości młodych dziennikarzy, zwłaszcza tych dopiero rozpoczynających swoją działalność zawodową, organizowany jest od 2011 roku. Jego patronem jest zmarły tragicznie w 2010 roku Bartłomiej Zdunek, „student pierwszego rocznika dziennikarstwa i komunikacji społecznej Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II. Człowiek o niepospolitych zdolnościach i wielkim sercu, wspaniały przyjaciel i świetny kolega, któremu nie było dane za życia zadebiutować w świecie mediów i spełnić swoje wielkie marzenia dziennikarskie” – czytamy na stronie internetowej konkursu.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama