Nowy numer 24/2018 Archiwum

Autobus nr 12 w Nowym Targu

Od początku tygodnia Miejski Zakład Komunikacji w Nowym Targu uruchomił nową linię autobusową nr 12.

Będzie to linia okrężna, jeżdżąca przez ulice: Wojska Polskiego, Rynek, Szpital, Robów, Gazdy, Kowaniec, Szpital, Rynek, Wojska Polskiego. Dobra wiadomość, choć może już na następny sezon, również dla narciarzy jest taka, że autobus będzie dojeżdżał do przystanku przygotowanego na ten cel na starym parkingu po drodze na Długą Polanę, a także dojeżdżał blisko Zadziału, gdzie są wyciągi narciarskie.

Autobus będzie kursował od poniedziałku do soboty w dni robocze, sześć razy – trzy razy rano i trzy razy po południu. Bilety obowiązują takie, jak na wszystkich innych liniach miejskich.

Niedawno w lokalnych mediach wiele kontrowersji wzbudził fakt, że gmina Szaflary zrezygnowała z dofinansowania funkcjonowania autobusu linii nr 4, który dojeżdżał do miasta. Trasę skrócono do jego granic, a dokładnie do parkingu przy dwóch dużych znanych marketach – spożywczym i budowlanym.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma