Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Świadectwo wiary polityka

Gościem kolejnego spotkania z cyklu „Ich Areopag Wiary” będzie znany polityk Marek Jurek.

Spotkanie z byłym posłem i marszałkiem Sejmu odbędzie się 18 marca w auli krakowskiego Wyższego Seminarium Duchownego (ul. Podzamcze 8). Początek o godz. 19.30. Tradycyjnie poprowadzą go wspólnie kleryk i świecki student. Pytania dotyczące wiary, a zwłaszcza doświadczenia dzielenia się nią będą mogli zadawać także uczestnicy spotkania oraz internauci – za pośrednictwem Facebooka oraz Twittera.

Jest to już czwarte spotkanie na „Ich Areopagu Wiary”. Studenci i klerycy rozmawiali dotychczas o wierze i jej świadectwach z aktorką Katarzyną Łaniewską, dziennikarzem Krzysztofem Ziemcem oraz prawnikiem prof. Andrzejem Zollem. Organizatorami inicjatywy są Wyższe Seminarium Duchowne Archidiecezji Krakowskiej, Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Wydziału Nauk Społecznych UPJPII oraz Fundacja im. Świętej Królowej Jadwigi dla Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II.

„Gość Niedzielny” jest patronem medialnym cyklu spotkań.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma