Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Zobaczyć Al Bano

Rozdajemy zaproszenia na spotkanie ze sławnym włoskim piosenkarzem w krakowskiej Filharmonii.

Kto w latach 80. ub. wieku nie nucił przebojów duetu Rominy Power i Al Bano? Niewielu z nas jednak wie, że osobiste życie gwiazdora festiwali w San Remo nie było usłane różami. Al Bano opisał je w przejmujący sposób w autobiograficznej książce „Wierząc, nie poddałem się nigdy”, która właśnie trafia do księgarń.

Wydawnictwo św. Stanisława w związku z tym zaprosiło piosenkarza do Polski. Spotkanie z Al Bano odbędzie się w krakowskiej Filharmonii 23 marca o godz 16.

„Gość Krakowski” ma dla swoich Czytelników 15 dwuosobowych zaproszeń na to wydarzenie. Aby je otrzymać, wystarczy wymienić co najmniej dwa tytuły piosenek śpiewanych przez Al Bano i wysłać mail pod adresem: krakow@gosc.pl.

Zaproszenia będą do odbioru w naszej redakcji. Decyduje kolejność zgłoszeń.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma