Nowy numer 21/2018 Archiwum

Seminarium od środka

W sobotę 20 kwietnia księża i alumni Wyższego Seminarium Duchownego serdecznie zapraszają na Dzień Otwarty.

Propozycja – jak wyjaśniają organizatorzy – jest skierowana do młodzieży męskiej uczącej się, studiującej czy pracującej, chcącej zobaczyć seminarium od środka i poznać bliżej życie kleryków. Dzień Otwarty ma także pomóc w rozeznaniu swojego powołania, dlatego odwiedzający seminarium będą mogli również porozmawiać z jego rektorem i ojcami duchownymi.

Pierwszym punktem Dnia Otwartego będzie mecz, w którym księża zmierzą się z klerykami. Rozpocznie się on o godz. 11 na stadionie KS Nadwiślan.

Zapisy chętnych do odwiedzenia budynku przy ul. Podzamcze 8 rozpoczną się o godz. 14. Później w programie będą Msza św., spotkanie w auli oraz rozmowy z klerykami. Zakończeniem będzie koncert seminaryjnego zespołu muzycznego o godz. 17.30.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma