Nowy numer 33/2018 Archiwum

Tego nie można przegapić!

Kościół krakowski w obiektywie „Gościa Niedzielnego”. Zobacz najlepsze zdjęcia ostatnich lat - przy Franciszkańskiej 3.

Tysiąc numerów „Gościa Krakowskiego” zbiega się z 90. urodzinami „Gościa Niedzielnego”, które przypadają w tym roku. Podwójny jubileusz uczciliśmy specjalną wystawą fotograficzną „Kościół krakowski w obiektywie »Gościa Niedzielnego«”. Można ją już oglądać na dziedzińcu krakowskiej kurii. Uroczystego otwarcia wystawy dokonał kard. Stanisław Dziwisz w sobotę 11 maja.

Tysiąc numerów to tysiące zdjęć dokumentujących życie Kościoła na co dzień i od święta. Wybrać z tego bogactwa kilkadziesiąt fotografii nie było łatwo. Na wystawie przypominamy zarówno radosne, jak i dramatyczne wydarzenia, malownicze procesje i niezapomniane pielgrzymki. Oglądanie wystawy, to okazja by odżyły wspomnienia - te wzruszające i te radosne.

Mamy nadzieję, że końcowy efekt artystyczny znajdzie uznanie w Państwa oczach. Wystawa zawiera zdjęcia fotoreporterów „Gościa”: Romana Koszowskiego, Grzegorza Kozakiewicza, Marka Piekary, Henryka Przondziony, Adama Wojnara i Józefa Wolnego. Zapraszamy!

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma