Nowy numer 33/2018 Archiwum

Mój GOPR

Ukazała się książka Adama Jurczakiewicza, ratownika GOPR.

Honorowy Członek Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, odznaczony Krzyżem Komandorskim z Gwiazdą Orderu Odrodzenia Polski, starszy instruktor ratownictwa górskiego, wieloletni prezes Grupy Podhalańskiej GOPR Adam Jurczakiewicz, po wielu latach służby górskiej, wydał książkę ze swoimi wspomnieniami.

Promocja książki „Mój GOPR” odbyła się w siedzibie Grupy Podhalańskiej GOPR. Autor z Grupą związany jest praktycznie od początku jej istnienia, kiedy jeszcze nazywała się Rabczańską Grupą GOPR.

W książce nie brakuje jednak akcentów nowotarskich, jako że licząca sobie 55 lat sekcja nowotarska to również serdeczni koledzy Jurczakiewicza. Jeden z nich, Józef Trzciński, nowotarski radny i jednocześnie długoletni ratownik GOPR, wręczył autorowi list gratulacyjny od burmistrza Marka Fryźlewicza.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma