Nowy numer 24/2018 Archiwum

Rekolekcje kapłańskie

Trwają zapisy na kilkanaście sesji rekolekcji dla kapłanów, odbywających się w zakopiańskiej "Księżówce".

Kolejne serie rekolekcji dla księży będą się odbywały od czerwca do grudnia. Na ich uczestników czekają odnowione pokoje Domu Rekolekcyjnego Konferencji Episkopatu Polski "Księżówka" w Zakopanem, domowa kuchnia oraz obszerny ogród.

Pierwsze tematyczne spotkanie zaplanowano już na 3-6 czerwca. O tajemnicy Eucharystii będzie mówił o. Tomasz Grabowski OP. Kolejne serie przewidziano w lipcu i sierpniu (po jednej) oraz w każdym tygodniu od początku września.

Formularz umożliwiający zgłoszenie się na rekolekcje oraz szczegółowa lista wraz z opisami poszczególnych spotkań można znaleźć na stronie internetowej: www.rekolekcje.ksiezowka.zakopane.pl. "Księżówka" nieustannie zaprasza także na indywidualny wypoczynek - miejsce można zarezerwować poprzez e-mail lub pod numerem telefonu (18) 201 51 33.

Na terenie "Księżówki" znajduje się główna kaplica papieska, kaplica św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego, a także kaplica w apartamencie ojca świętego Jana Pawła II. Ośrodek położony jest u stóp Kasprowego Wierchu - pieszy spacer do Kuźnic to około kwadransa, a na Krupówki - około 30 minut, w pobliżu rozpoczynają się szlaki piesze na Giewont, Kasprowy Wierch czy Kalatówki.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma