Nowy numer 41/2018 Archiwum

Poświęcenie kościoła w Centrum Jana Pawła II

W sanktuarium papieża trwają przygotowania do otwarcia górnego kościoła.

Kościół w sąsiadującym  z łagiewnickim Sanktuarium Bożego Miłosierdzia Centrum Jana Pawła II „Nie lękajcie się!” w Krakowie zostanie poświęcony i oddany do użytku 23 czerwca, w obecności przedstawicieli Konferencji Episkopatu Polski oraz biskupów z zagranicy.

Będzie to także dzień dziękczynienia za posługę metropolity krakowskiego kard. Stanisława Dziwisza, który przed 50 laty otrzymał święcenia kapłańskie z rąk bp. Karola Wojtyły.

Już niebawem przekażemy dokładniejsze informacje dotyczące wydarzeń w sanktuarium papieża Polaka. Zaprezentujemy także przygotowany przez centrum „Nie lękajcie się!” krótki film zapowiadający to wydarzenie.

Trailer, który od kilku dni można zobaczyć w internecie, publikujemy poniżej:

Budujemy Dom Jana Pawła II w Krakowie - trailer
CentrumJPII

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy