Nowy numer 3/2019 Archiwum

Męskie spotkania w czerwcu

Wspólnota Mężczyzn św. Józefa zaprasza na spotkanie "Misja mężczyzny" oraz na "Noc w wyłomie".

Spotkanie "Misja mężczyzny", którego gościem specjalnym będzie dr Robert Golej – mąż, ojciec sześciorga dzieci, adiunkt Katedry Zarządzania Finansami Przedsiębiorstwa Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu i lider Mężczyzn św. Józefa we Wrocławiu, odbędzie się w Kamieniołomie w krakowskim Podgórzu (ul. Zamoyskiego 2). Poprzedzi je Msza św. w kościele św. Józefa o godz. 18.30.

Osoby, które nie mogą zjawić się na spotkaniu, będą mogły skorzystać z transmisji on-line na stronie: mezczyzni.net – będzie ona działać w godz. 19.20–21.

Mężczyźni św. Józefa zapraszają także do włączenia się w modlitwę "Jerycho", która trwa w kościele Arka Pana w Nowej Hucie. W ramach tej akcji w nocy 21/22 czerwca wspólnota zaprasza na "Męską noc stawania w wyłomie". Hasło spotkania nawiązuje do fragmentu z biblijnej Księgi Ezechiela: "I szukałem wśród nich męża, który by wystawił mur i stanął w wyłomie przede Mną, by bronił tej ziemi...".

"Otoczmy troską przed Panem naszych najbliższych, nasze środowiska, nasze miasta" – zachęcają organizatorzy. Początek o godz. 22 w Kaplicy Pojednania w Arce Pana.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy