Nowy numer 50/2018 Archiwum

Wakacyjny czas

Uroczysta Msza św., odbiór świadectw, podziękowania dla nauczycieli i czas na... wakacje! Uczniowie będą mieli dwa miesiące wolnego.

We wszystkich szkołach w naszym regionie odbyło się dzisiaj uroczyste zakończenie roku szkolnego. W wielu placówkach uczniowie wspólnie z nauczycielami i rodzicami przed akademią w szkole uczestniczyli we Mszy św.

Z okazji końca roku szkolnego list do uczniów, rodziców i nauczycieli napisał Aleksander Palczewski, małopolski kurator oświaty. "Chciałbym, przy tej okazji, wszystkim dyrektorom, nauczycielom oraz pracownikom szkół i placówek oświatowych podziękować za rok wytężonej, sumiennej pracy, za wytrwałość w działaniach na rzecz edukacji. Zaś rodzicom za zaangażowanie, służenie radą, pomocą i wspieranie codziennych działań szkoły" – napisał kurator.

W swoim liście pogratulował uczniom osiągniętych wyników w nauce, sukcesów sportowych, nabycia nowych kompetencji i umiejętności. "Wszystkim życzę szczęśliwych, bezpiecznych, przepięknych wakacji, które mam nadzieję dostarczą różnorodnych doświadczeń i niezapomnianych wspomnień. Oby te dni pozwoliły na zasłużony odpoczynek, nabranie sił i zapału do zmierzenia się z nowymi wyzwaniami" – zakończył A. Palczewski.

Podczas akademii na zakończenie roku szkolnego dyrektorzy apelowali do uczniów, aby w czasie wakacji pamiętali o bezpieczeństwie i właściwym poruszaniu się po drogach.

W wielu placówkach będą organizowane półkolonie i dodatkowe zajęcia przez całe wakacje. Uczniowie do szkoły powrócą 2 września.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy