Nowy numer 50/2018 Archiwum

Nadzieja na lato

Stowarzyszenie "Budujemy Nadzieję" zaprasza na koncert charytatywny "Lato z nadzieją" w Centrum Kultury "Rotunda" w Krakowie 30 czerwca.

Dochód uzyskany z niedzielnego koncertu, podczas którego wystąpią IPH, Kasia Sochacka, Mateusz Mijal oraz zespół Pancakes, przeznaczony zostanie na organizację wyjazdów wakacyjnych dla dzieci z ubogich rodzin.

Początek imprezy o godz. 19, bilety-cegiełki w cenie 15 zł. W czasie koncertu dodatkowo zaplanowano m.in. aukcję charytatywną.

„Nasza organizacja za główny cel stawia sobie odbudowanie w ludziach nadziei na lepsze jutro. Pomagamy dzieciom i młodzieży z domów dziecka oraz ubogich, wieloproblemowych rodzin” – wyjaśniają organizatorzy. „Często jest to dla nich jedyna szansa na spędzenie lata poza domem i wypoczynek. Mogą wtedy zobaczyć miejsca, które do tej pory znali tylko z opowiadań czy szkolnych podręczników” – tłumaczą ideę koncertu.

Do tej pory udało się już zorganizować wyjazdy m.in. na Mazury oraz do Austrii czy Hiszpanii.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy