Reklama

    Nowy numer 12/2023 Archiwum

Wybrały życie!

- Wrzesień to dobry czas na rekolekcje - zachęca A. Strzoda, pomysłodawczyni rekolekcji dla mam z dziećmi i w stanie błogosławionym.

– Wrzesień to dobry czas na rekolekcje, bo nowy rok szkolny warto rozpocząć, odnawiając swoją przyjaźń z Bogiem. Pogoda także temu sprzyja, dzieci jeszcze nie chorują, więc mamom łatwiej jest zorganizować małe-wielkie wyjście, na rekolekcje właśnie – zachęca Agnieszka Strzoda, pomysłodawczyni rekolekcji „Wybrałam życie” dla mam z dziećmi i w stanie błogosławionym, które odbędą się od 19 do 21 września w kościele św. Stanisława BM w Krakowie-Toniach (ul. Gaik 7, nieopodal ul. W. Łokietka).

Każdego dnia o godz. 9.30 będzie można przystąpić do spowiedzi, a o 10.00 zaplanowana jest Msza św. (organizatorzy zapewniają także opiekę dla dzieci, zwłaszcza podczas trwania spowiedzi; maluchy będą mogły również nauczyć się kilku piosenek). – Podczas Eucharystii będzie można wysłuchać poruszających świadectw kobiet, które wybrały życie, np. dziecka chorego czy niepełnosprawnego. Z kolei w niedzielę po Mszy św. zapraszamy na spotkanie i poczęstunek do salki przy Miejskiej Bibliotece Publicznej (ul. Łokietka 267). Rekolekcje mają także być narodzinami nowej grupy modlitewnej dla mam, podobnej do tych, które działają w Krakowie ("Macierzanka", "Karmelowe mamy") – opowiada A. Strzoda.

Szczegóły na: www.macierzanka.org oraz na Facebooku (profil „Mama w spódnicy”). Dojazd z Krowodrzy-Górki autobusami nr 120, 220, 240 (przystanek Tonie – Skrzyżowanie).

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy