Nowy numer 44/2020 Archiwum

Ks. Reczek opowie o charyzmatach

Ks. Jan Reczek, ceniony krakowski rekolekcjonista, opowie o doświadczeniu wieloletniej modlitwy we wspólnotach odnowy charyzmatycznej. Spotkanie autorskie wokół jego najświeższej książki „Różne są dary łaski, lecz ten sam Duch. O charyzmatach, Odnowie w Duchu Świętym i zmaganiu z mocami ciemności” poprowadzi Marcin Jakimowicz z "Gościa Niedzielnego".

Spotkanie odbędzie się w niedzielę 29 września o godz. 15 w parafii Matki Boskiej Ostrobramskiej (ul. Meissnera 20) w Krakowie (sala pod kościołem).

Najnowszy wywiad-rzeka z ks. Janem Reczkiem jest pasjonującym przewodnikiem po odnowie charyzmatycznej, Mszach z modlitwą o uzdrowienie, proroctwach i zagrożeniach duchowych. Ta książka przynosi mnóstwo światła! Poprzednia, wydana przed ośmiu laty, książka „To Jezus leczy złamanych na duchu” stała się bestsellerem. Weszła w krwiobieg wspólnot, krążyła pod strzechami, a tysiące ludzi czytało o uzdrawiającym dotyku Boga.

Duch wprawdzie „wieje, kędy chce”, ale ks. Reczek (człowiek z ogromnym „odnowowym” doświadczeniem) stara się opisać tę nieprzewidywalną drogę Wiatru. Porządkuje wiele rzeczy, nazywa je po imieniu i robi to niezwykle przekonywująco. To nie teoretyczne rozważania, ale pełen pasji dziennik działania Ducha.

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama