Nowy numer 38/2021 Archiwum

Ks. Adam czuje się lepiej

"Stał się cud! Chwała Panu!" - piszą Siostry Nazaretanki z Raby Wyżnej w mailu do redakcji krakowskiego "Gościa Niedzielnego".

Pod koniec września na naszej stronie zamieściliśmy apel o modlitwę w intencji chorego ks. Adama Kaczora, z którym zwróciły się do nas ss. nazaretanki. Ks. Adam w stanie krytycznym znalazł się w szpitalu. Siostry prosiły o modlitwę za wstawiennictwem bł. Jana Pawła II.

Przed paroma godzinami do naszej redakcji dotarł kolejny e-mail od zakonnic z Raby Wyżnej. "Stał się kolejny cud! Ks. Adam został wczoraj przeniesiony z intensywnej terapii na oddział immunologiczny. Nie potrzebuje już respiratora ani innych urządzeń, których używał na intensywnej. Chwała Panu! Rozmawia a mózg funkcjonuje poprawnie.To naprawdę cud!" - piszą siostry.

Dziękują też za wsparcie modlitewne i dodawanie otuchy. "Chwalmy Pana! i módlmy się dalej, aby ks. Adam szybko wracał do zdrowia" - zachęcają.

Więcej o chorobie ks. Adama oraz jego świadectwie, nadesłanym do "Gościa Niedzielnego" piszemy w tekście: "Apel o modlitwę".

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama