Nowy numer 8/2021 Archiwum

Cameron pod Gruszką

Klub Zygmuntowski zaprasza na spotkanie o zagrożeniach rodziny i roszczeniach homoseksualistów.

Współczesne czasy niosą idee zrównania małżeństwa ze swobodnym związkiem osób jednej płci. Do czego mogą doprowadzić te próby? Jak je odczytywać? Czy warto importować nowe obyczaje do Polski? Czy warto zmagać się z wielką falą światowej rewolucji obyczajowej?

Odpowiedzi na te i inne pytania już w poniedziałek będzie można uzyskać od światowej sławy psychologa dr Paula Camerona.

Na spotkanie z nim zaprasza Klub Zygmuntowski o 18.00 do Sali Fontany Klubu „Pod Gruszką” przy ul. Szczepańskiej 1 w Krakowie, I piętro. Wystąpienie dr. Camerona i dyskusja będą tłumaczone. Wstęp wolny.

Dr Paul Cameron to wybitny, amerykański specjalista z zakresu psychologii społecznej zajmujący się badaniami nad funkcjonowaniem rodziny i małżeństwa, a także wpływem biernego palenia na zdrowie. Ten amerykański badacz zjawiska homoseksualizmu wypowiada się o ruchu LGBT w bardzo emocjonalny sposób. Na spotkaniu w Krakowie opowie o konsekwencjach spełniania roszczeń ruchu homoseksualnego w USA, ale przede wszystkim odpowie na Państwa pytania.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama