Nowy numer 33/2018 Archiwum

Podziękowanie za modlitwy

Ks. Adam Kaczor przysłał do naszej redakcji podziękowanie za modlitwę w jego intencji, o co naszych czytelników prosiły siostry nazaretanki z Raby Wyżnej.

"Bezpośrednią interwencję Pana Boga, dzięki której nadal żyję, porównuję do Kany Galilejskiej (może bardziej pasują cuda uzdrowienia). Tam Matka prosiła Syna o cud. Wy prosiliście: »Panie, ocal życie Adamowi!«" – pisze ks. Adam Kaczor. Przypomina też słowa papieża Franciszka, który zaprasza każdego chrześcijanina, niezależnie od miejsca i sytuacji, w jakiej się znajduje, by odnowił dzisiaj swoje osobiste spotkanie z Jezusem Chrystusem.

Przypomnijmy, że z prośbą o wsparcie modlitewne do naszej redakcji zwróciły się siostry nazaretanki z Raby Wyżnej Prosiły o modlitwę w intencji ks. Adama Kaczora, dyrektora tamtejszego Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego Caritas Archidiecezji Krakowskiej.

Siostry przypominają, że ks. Adam to wielki przyjaciel "Gościa", wierny czytelnik i komentator, człowiek zawsze "pro life".

W rozmowie z GN dr Małgorzata Smirnow przypomina, że duchowny od wielu lat cierpi na przewlekłą chorobę. – Zaufał bardzo Panu Bogu, przez swoje cierpienie zbliżył się do Niego – podkreśla lekarka. Dodaje, że kapłan jest bardzo aktywny na portalach społecznościowych, gdzie swoimi świadectwami o chorobie ciągle ewangelizuje. – Nawołuje nas do słuchania słów papieży. Tak było za pontyfikatu bł. Jana Pawła II, Benedykta XVI i obecnie ojca świętego Franciszka. Rozsyła również swoim znajomym wiadomości SMS z prośbami o modlitwę w wielu intencjach – mówi dr Smirnow.

Na stronie gosc.pl ks. Adam opublikował swoje świadectwo. "Chcę dać świadectwo o Jezusie Chrystusie. O tym, z jaką wielką miłością i mocą działa w moim życiu. Niech ono będzie wyrazem bezgranicznej wdzięczności dla Jezusa i całkowicie na Jego chwałę" – napisał na początku swojej refleksji.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

 • ksadamkaczor64
  14.12.2013 14:09

  Drodzy Przyjaciele !!!

  Z wielką radością witam się z Wami po długiej nieobecności.

  Bezpośrednią interwencję Pana Boga, dzięki której nadal żyję, porównuję do Kany Galilejskiej (może bardziej pasują cuda uzdrowienia). Tam Matka prosiła Syna o cud. Wy prosiliście: „Panie, ocal życie Adamowi!” Tu i tam prośba została wysłuchana. Opis „Kany” kończy się słowami: „Jezus objawił swoją chwałę i uwierzyli w Niego Jego uczniowie” (J 2,11). Dzisiaj Pan posłużył się mną, aby objawić swoją chwałę, byśmy wszyscy na nowo Jemu uwierzyli i przybliżyli się do Niego mówiąc: „Panie, weź mnie w swoje odkupieńcze ramiona.”

  Ojciec Święty Franciszek napisał: „Zapraszam każdego chrześcijanina, niezależnie od miejsca i sytuacji, w jakiej się znajduje, by odnowił dzisiaj swoje osobiste spotkanie z Jezusem Chrystusem” (Evangelii Gaudium n.3).
  Niech prawdziwy cud jaki Bóg sprawił, ocalając mi życie (Jedna z bliskich mi osób powiedziała: „Jezus nie mógł nic lepszego uczynić na zakończenie Roku Wiary”), pomoże nam wszystkim odpowiedzieć na powyższe zaproszenie.

  Jezus żyje i działa w nas i przez nas. Wszędzie głośmy Jego chwałę! Niech serca ludzi otwierają się na Jego Miłość i Miłosierdzie. Niech „Radość Ewangelii napełnia serca oraz całe życie tych, którzy spotykają się z Jezusem” (Evangelii Gaudium n.1).

  Ks. Adam Kaczor

  P.S.
  Wam wszystkim, tak bliskim mojemu sercu, bardzo dziękuję za modlitwy w mojej intencji.

  doceń 1
 • ksadamkaczor64
  14.12.2013 14:13

  WSPANIAŁY DZIEŃ !!!
  Po prawie trzymiesięcznej przerwie znowu mogłem adorować Pana Jezusa w naszej kaplicy, być z Nim przez długą chwilę i pozwolić, by napromieniował mnie Sobą, by rozgrzał moje serce, by dotknął mnie nieskończoną miłością swojego Serca - On Najdroższy Zbawiciel.

  Dziękowałem Jezusowi za dary: życia, miłości, miłosierdzia, mocy, pokoju, światła i radości jakie od Niego nieustannie otrzymuję.

  Prosiłem Go również, aby całym bogactwem swego Serca obdarowywał również Was, Drodzy Przyjaciele.

  Gorąco zachęcam Was, adorujcie Jezusa tak często, jak tylko możecie. On jest dla nas wszystkim. Każde, nawet najmniejsze dobro mamy od Niego. Bez niego nic nie możemy uczynić. Osobisty kontakt z Jezusem jest fundamentem całego naszego życia.

  Serdecznie Was pozdrawiam

  ks. Adam Kaczor

  doceń 1
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma