Nowy numer 24/2018 Archiwum

Serce ojca

Gościem specjalnym kolejnego spotkania Mężczyzn św. Józefa będzie dr Philip Chavez, który od lat specjalizuje się w tematyce męskiej duchowości.

Do Krakowa przyjedzie on 15 stycznia. Spotkanie pod hasłem "Serce ojca" odbędzie się w "Kamieniołomie" przy parafii św. Józefa w Podgórzu (ul. Zamoyskiego 2), po Mszy św. o 18.30.

Konferencje, warsztaty i rekolekcje dla mężczyzn dr Philip Chavez prowadzi już od wielu lat. Obecnie współpracuje z uniwersytetami i seminariami duchownymi. Założył także i prowadzi fundację "Men's Spirituality", jest trenerem i coachem dla wielu mężczyzn.

"Jego pasją jest szkolenie mężczyzn w męskości tak, by osiągnęli prawdziwą stabilność, pewność siebie i satysfakcję we wszystkich obszarach swojego życia" - zachęcają organizatorzy cyklu spotkań w całej Polsce. "Lwią część jego pracy stanowi łączenie kluczowych elementów męskości takich jak misja, tożsamość, męska podróż, które definiują fundament męskiej duchowości" - podkreślają.

Dla tych, którzy nie będą mogli dotrzeć na spotkanie w Kamieniołomie, uruchomiona zostanie transmisja online na stronie mezczyzni.net.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma