Nowy numer 28/2018 Archiwum

Bieg Podhalański przełożony

Popularna impreza sportowa odbędzie się w innym terminie.

Zaplanowany na 8. lutego nowotarski VIII Bieg Podhalański im. Jana Pawła II, któremu patronuje medialnie krakowski GN, odbędzie się w innym terminie.

- Powodem jest niewystarczająca do przygotowania trasy biegowej pokrywa śnieżna. Nie podajemy konkretnego terminu przesuniętych zawodów, z uwagi na odwilż i prognozy pogody, które w najbliższym czasie nie zwiastują opadów na Podhalu - poinformowała Jadwiga Guzik, dyrektor VIII Biegu Podhalańskiego.

Nowy termin zawodów zostanie ustalony w chwili, gdy trasę biegową pokryje wystarczająca ilość śniegu. Poinformujemy o tym na naszej stronie internetowej. Organizatorzy imprezy proszą zaś o zaglądanie na stronę internetową biegu: www.bieg.nowytarg.pl Będą tam podawane bieżące komunikaty dotyczące biegu.

Start i meta biegu zlokalizowane są na lotnisku w Nowym Targu. Zawodnicy (jest ich zazwyczaj kilkuset) w kilku kategoriach wiekowych biorą udział w biegu na kilku dystansach: 5, 15 i 30 km. Bieg Podhalański jest jedną z edycji Pucharu Polski Amatorów PZN w Biegach Narciarskich.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma