Nowy numer 25/2018 Archiwum

Uśmiech sprawiedliwego

Bohaterem finisażu wystawy "Krakowscy Sprawiedliwi. Motywy, postawy, przesłanie", który odbędzie się w 9 lutego w Fabryce Schindlera, będzie bp A. Małysiak.

Spotkanie "Sprawiedliwy z uśmiechem – rzecz o biskupie Albinie Małysiaku" odbędzie się 9 lutego o godz. 16, w sali kinowej Fabryki Emalia Oskara Schindlera (ul. Lipowa 4).

W programie finisażu znalazła się rozmowe z ks. infułatem Jerzym Bryłą, Markiem Mirosławskim (autorem książki "Z pastorałem i humorem") oraz Łukaszem Lechem, twórcą filmu "Z wiarą na głęboką wodę", projekcja tego filmu oraz zwiedzanie wystawy "Krakowscy Sprawiedliwi. Motywy, postawy, przesłanie".

W dniu finisażu w Fabryce Emalia Oskara Schindlera będzie również można nabyć książkę "Krakowscy Sprawiedliwi. Motywy, postawy, przesłanie" (również w wersji anglojęzycznej) z rabatem 50% oraz publikację Marka Mirosławskiego "Z pastorałem i humorem".

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma