Nowy numer 33/2018 Archiwum

Tanie linie Kraków-Gdańsk

Od 1 lipca na tej trasie pasażerów chce przewozić Ryanair.

Na konferencji prasowej w Krakowie irlandzki przewoźnik ogłosił, że od 1 lipca uruchamia trzy razy w tygodniu połączenie Kraków-Gdańsk-Kraków. Rejsy będą obsługiwane Boeingami 737-800, które na pokład zabierają 180 osób.

Połączenia będą realizowane trzy razy w tygodniu: we wtorki, środy i czwartki. Wylot z Krakowa będzie się odbywał o godz. 12.30. Samolot do Gdańska dotrze według planu po godzinie i 10 minutach.

Oprócz trasy z Krakowa do Gdańska, Ryanair będzie latał po kraju także na odcinku Wrocław-Warszawa Modlin i Warszawa Modlin-Gdańsk.

Obecnie cieszące się dużą popularnością rejsy z Krakowa do Gdańska wykonuje Eurolot.com. Godziny odlotów pozwalają na załatwienie np. biznesowych spraw w Trójmieście i powrót do Krakowa tego samego dnia.

Mieszkańcy naszego województwa korzystali już chętnie z przelotów do Trójmiasta, zwłaszcza w okresie działalności firmy OLT Ekspres. Firma, która upadła, podstawiała nowoczesne odrzutowce Airbus A 319 i A 320. Ceny biletów zaczynały się od 99 zł. Podobną kwotę za bilet trzeba będzie zapłacić w Ryanairze. Na stronie irlandzkiego przewoźnika są one dostępne już od 14 lutego.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma