Nowy numer 33/2018 Archiwum

Areopag z Babiarzem

Przemysław Babiarz, dziennikarz i komentator sportowy, będzie gościem kolejnego spotkania z cyklu "Ich Areopag Wiary".

Rozmowa z dziennikarzem odbędzie się w środę 19 marca w godz. 19.30 w auli krakowskiego Wyższego Seminarium Duchownego (ul. Podzamcze 8).

To już druga seria "Ich Areopagu Wiary". Swoją nazwą inicjatywa nawiązuje do wydarzeń opisanych w Dziejach Apostolskich, gdzie św. Paweł głosił prawdę o Chrystusie starożytnym Grekom na wzgórzu zwanym Areopagiem.

Spotkania tradycyjnie prowadzą kleryk i świecki student. Rozmawiają o wierze i jej świadectwach z politykami, dziennikarzami, aktorami, naukowcami i innymi powszechnie znanymi osobami. Do tej pory na "krakowskim Areopagu" gościli Katarzyna Łaniewska, Krzysztof Ziemiec, prof. Andrzej Zoll, Marek Jurek oraz Dariusz Basiński.

Organizatorami cyklu są Wyższe Seminarium Duchowne Archidiecezji Krakowskiej, Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Wydziału Nauk Społecznych UPJPII, Dziennikarskie Koło Naukowe UPJPII oraz Fundacja im. Świętej Królowej Jadwigi dla Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II. "Gość Niedzielny" jest patronem medialnym inicjatywy.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma