Nowy numer 28/2018 Archiwum

Pojednanie w środku nocy

Trzy kościoły, pięć godzin, spowiadający kapłani i biskupi. 8 kwietnia rozpocznie się krakowska Noc Spowiedzi.

- Nim rozpocznie się Wielki Tydzień otwieramy przed naszymi wiernymi drzwi kościołów nocą, by mogli pojednać się odpowiednio wcześniej z Bogiem i Kościołem - mówi ks. Dariusz Talik, archidiecezjalny duszpasterz akademicki.

Kapłani i biskupi rozpoczną spowiadanie 8 kwietnia o godz. 21, a skończą - 9 kwietnia o 2. Z sakramentu będzie można skorzystać w trzech krakowskich kościołach: kolegiacie św. Anny (ul. św. Anny 11), bazylice oo. dominikanów (ul. Stolarska 12) oraz w kościele Dobrego Pasterza (ul. Dobrego Pasterza 4).

- Zachęcamy do spokojnego przeżycia Sakramentu Pojednania, spotkania z Chrystusem nocą, w pewien sposób jak Nikodem - zachęca ks. D. Talik.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma