Nowy numer 50/2018 Archiwum

Randka w opactwie

Na 18 maja i 15 czerwca w Centrum Wiary i Kultury w Hebdowie zaplanowano niedzielne spotkania dla małżeństw.

Spotkania "Randka w opactwie" potrwają od godz. 10. do 20., a ich celem będzie wzmacnianie jedności w małżeństwie.

"Dzięki wykorzystaniu kostiumów dworskich z minionych epok, przeniesiemy się w inny wymiar, gdzie króluje dobroć i wzajemny szacunek" – zachęcają organizatorzy spotkania.

W planie nietypowej "randki" znalazły się: Msza św., dwie konferencje (najpierw oddzielnie dla pań i panów, później wspólnie – dla małżeństw), możliwość konsultacji ze specjalistą z Kliniki Małżeńskiej, obiad i kolacja przy akompaniamencie utworów Antonio Vivaldiego oraz dworski bal, prowadzony przez małżeństwo profesjonalnych wodzirejów.

Szczegóły dotyczące uczestnictwa w spotkaniu, zakwaterowania oraz rezerwacji miejsc można uzyskać pisząc na adres mailowy: adalbert@wiara.pl lub dzwoniąc pod numer 502 840 164 i 511 100 199.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy