Nowy numer 3/2019 Archiwum

Wanda Półtawska dziękuje i prosi

Dr Wanda Półtawska nie może uczestniczyć w pielgrzymce lekarzy na Jasną Górę (23-25 maja), ale bardzo zależy jej, aby ta informacja dotarła do wszystkich zainteresowanych.

Do moich Kolegów Lekarzy i moich Przyjaciół.

Doszła do mnie wieść o wręcz zorganizowanych modlitwach w mojej intencji. Wszystkim tym osobom serdecznie dziękuję.

Nie mogąc osobiście być obecna 25 maja w Częstochowie na Pielgrzymce Służby Zdrowia, kiedy wręczone zostanie votum wdzięczności medyków za kanonizację szczególnie nam bliskiego Ojca Świętego Jana Pawła II, proszę wszystkich o przyłączenie się do tego daru w nadziei, że ta nasza inicjatywa Mu się spodoba.

Jakże inaczej moglibyśmy wyrazić naszą wdzięczność, jak nie przez jasne, otwarte przyznanie się do Jego nauki – do nauczania Kościoła katolickiego.

Votum to – kamienne tablice z „deklaracją wiary” – złożą w naszym imieniu u tronu Matki Bożej przedstawiciele lekarzy.

Pan Jezus powiedział: „Do każdego więc, który się przyzna do Mnie przed ludźmi, przyznam się i Ja przed moim Ojcem, który jest w niebie” (Mt 10,32).

Wanda Półtawska

Od organizatorów: Mszy św. 25 maja o godz. 11.00 będzie przewodniczył i homilię wygłosi abp Józef Kupny, metropolita wrocławski. Wcześniej, o godz. 9.00, konferencję wygłosi prof. Alina Midro.

Szczegółowe informacje na ten temat, z listą podpisanych i zdjęciem kamiennych tablic z „deklaracją wiary”, można znaleźć pod adresem: www.deklaracja-wiary.pl.

« 1 »

Zobacz także

 • Tatax3
  15.05.2014 14:10
  Mam nadzieję że modlitwa i Pielgrzymka Służby Zdrowia oraz identyfikacja z otwarte przyznanie się do nauki Świętego Jana Pawła II będzie też przekładało się na obronę życia poczętego i wsparcie pracowników którzy nie chcą uczestniczyć w tym procederze. Mam też nadzieję że przyznanie się wiary przełoży się na zabieganie środowisk medycznych o alternatywne szczepionki w stosunku do tych które produkowane są przy pomocy linii komórkowych z abortowanych dzieci.
  doceń 11
 • JAWA25
  24.07.2017 19:03
  "módl się w ukryciu" Mt 6.6 "Jeśli my odmawiamy wierności,
  On wiary dochowuje, bo nie może się zaprzeć siebie samego" 2 Tm 2,13
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy