Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Curling na arenie

W hali widowiskowo-sportowej Kraków Arena wszyscy chętni będą mogli spróbować swoich sił w curlingu.

Otwarty trening odbędzie się 16 lipca o godz. 18.15 na świeżo zamrożonej tafli krakowskiej hali sportowej.

Zadaniem rywalizujących w tym sporcie 4-osobowych drużyn jest takie wypuszczenie na taflę lodu 20-kilogramowych, granitowych kamieni, by po zatrzymaniu znalazły się one jak najbliżej wyznaczonego punktu na lodowisku. Od 1998 roku curling jest także dyscypliną olimpijską.

Wszyscy, którzy chcieliby wziąć udział w otwartym treningu, zorganizowanym przez Krakowski Klub Curlingowy, mogą zgłaszać się mailowo pod adresem: trening@kkc-curling.pl. Organizatorzy przypominają, że warto zabrać ze sobą wygodne spodnie oraz buty na płaskiej podeszwie.

Trening poprowadzą instruktorzy KKC. Szczegóły wydarzenia można znaleźć na stronie: kkc-curling.pl oraz facebook.com/kkc.curling.

Więcej o letnich atrakcjach w Kraków Arenie pisaliśmy także w tekście: Letnie lodowisko.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma