Nowy Numer 41/2021 Archiwum

Rozdajemy prezenty!

Na Targach Książki w Krakowie będziemy mieli dla naszych Czytelników ciekawe książki.

Powodów, by odwiedzić Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie jest zawsze nieskończenie wiele, i każdy miłośnik słowa pisanego - zarówno tego tradycyjnego (książkowego), jak i nowoczesnego (e-booki) znajdzie tam coś dla siebie.

Wystarczy tylko wspomnieć, że w ubiegłym roku targi odwiedziło ok. 40 tys. osób, i nie było wśród nich nikogo, kto nie wyszedłby z targów choćby o kilogram cięższy.

Powód jest prosty - wędrując wśród stoisk wystawców (ich lista zawsze jest imponująca), trudno nie kupić żadnej książki...

Mając odrobinę szczęścia, w tym roku można też literacko się wzbogacić startując w konkursach, które wspólnie z kilkoma wydawnictwami przygotowaliśmy dla naszych Czytelników.

Krakowskie Wydawnictwo AA ma już na swoim koncie kilka książek poświęconych świętemu z Libanu - mnichowi Charbelowi, którego kult rozwija się ostatnio bardzo mocno.

Ostatnio AA wydało książkę Patrizzi Cattaneo "Św. Charbel mnich cudotwórca. Życie, cuda, orędzia, modlitwy". Pięć jej egzemplarzy chcemy rozdać tym, którzy co nieco o świętym wiedzą i o książkę zawalczą.

Z kolei Wydawnictwo M ma dla czytelników „Gościa” kilka egzemplarzy książek: Szymona Wróbla „Jego oczami czyli to, co nie zostało dopowiedziane w najnowszym dokumencie o ks. Józefie Tischnerze” i Krzysztofa Ziemca „Warto być dobrym”. Do książki Szymona Wróbla dołączona jest płyta DVD z filmem dokumentalnym o ks. Tischnerze.

Od Wydawnictwa eSPe można również otrzymać jedną z ich ostatnich nowości, która cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem Czytelników. Mowa o książce naszego redakcyjnego kolegi Marcina Jakimowicza "Niech żyje słabość". Na nowych właścicieli czekają trzy jej egzemplarze.

By otrzymać którąś z książek, nasi Czytelnicy powinni do piątku 24 października do godz. 18 przesłać pod adres krakow@gosc.pl krótką wypowiedź na temat: „Dlaczego wciąż czytam książki?”, opatrzoną imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu.

Książki powędrują do osób, których wypowiedzi uznamy za najciekawsze. Powiadomimy ich o tym mejlowo (prosimy sprawdzać pocztę!).

Jutro na krakow.gosc.pl opublikujemy też tekst o książce opowiadającej o św. Charbelu - dołączone będzie do niego pytanie konkursowe, na które trzeba będzie odpowiedzieć.

Nagrody od Wydawnictwa M będzie można odebrać w sobotę (od godz. 10 do 18) i niedzielę (od godz. 10 do 17) na stoisku targowym „Gościa Niedzielnego” (C5) w centrum EXPO Kraków (ul. Galicyjska 9). Tam też będą czekały książki o św. Charbelu. Z kolei książki Marcina Jakimowicza będą do odbioru na stoisku Wydawnictwa eSPe (C14).

Warto dodać, że Szymon Wróbel spotka się z Czytelnikami w sobotę 25 października (od godz. 10 do 13) na stoisku Wydawnictwa M (C2). W tym samym dniu i w tym samym miejscu, z Czytelnikami spotka się od godz. 13 do 14 i od 15 do 17, Krzysztof Ziemiec.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama