Nowy numer 28/2018 Archiwum

Kandydaci o rodzinie

Kandydaci na prezydenta Krakowa: Marek Lasota, Marta Patena i ubiegający się o reelekcję Jacek Majchrowski, wezmą udział w dyskusji o rodzinie, wychowaniu i edukacji.

Spotkanie pod hasłem "Kraków - Miasto Rodzin" odbędzie się w czwartek, 6 listopada, o godz. 18. w Auli Akademii Ignatianum w Krakowie (ul. Kopernika 26).

Kandydaci  zostaną zapytani  między innymi o to, jak Prezydent Krakowa powinien wspierać rodziny w ich rozwoju, jakie czyhają na nie zagrożenia, a także jak powinna funkcjonować edukacja w naszym mieście.

- Nie chcemy pozwolić, żeby o naszych rodzinach i wychowaniu naszych dzieci decydowano bez naszego udziału - wyjaśniają organizatorzy.

Są nimi: Stowarzyszenie Chrześcijańskich Dzieł Wychowania, Stowarzyszenie Przyjaciół Oświaty Samorządowej oraz Koalicja Obywatelska "Dla Rodziny".

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma