Nowy numer 49/2023 Archiwum

Miłość w pewnym wieku przejdź do galerii

Znani aktorzy wystąpili w przedstawieniu "Old Love". Było zabawnie, romantycznie, ale i z przesłaniem. Publiczność długo nie chciała wypuścić aktorów ze sceny Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu.

"Old Love" to pełen humoru spektakl podejmujący zagadnienie, czy ludzie "w pewnym wieku" powinni myśleć o miłości, zwłaszcza miłości fizycznej. To opowieść o związku, który rodzi się, gdy dwie osoby niemal przez całe życie przelotnie się spotykają, o determinacji mężczyzny, który stara się zdobyć serce dość opornej ukochanej, o rozbudzeniu, zdawałoby się, dawno zapomnianych emocji. "Old Love" to sztuka stawiająca ważne życiowe pytania, ale pełna ciepła, optymizmu i humoru.

Autorem sztuki jest Norm Foster. Do jego najpopularniejszych komedii należą m.in. "Ostra jazda" i "Premiera". Oba przedstawienia zrealizowano w Teatrze Komedia w Warszawie. Komedie Fostera znane są z lekkiego humoru oraz umiejętnego odwzorowania w bohaterach zwykłego człowieka i jego trosk w sposób tak wiarygodny, że mogą niekiedy służyć nam za lustro.

Publiczność żywo reagowała na dialogi aktorów. W główne role wcielili się Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Artur Barciś. Na zakończenie nowotarska publiczność, która po brzegi wypełniła salę widowiskową Miejskiego Ośrodka Kultury, długo nie chciała wypuścić artystów ze sceny. Oklaskom nie było końca.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy