Nowy numer 24/2018 Archiwum

Konkurs bożonarodzeniowy - głosujemy! przejdź do galerii

Na zgłoszenia czekaliśmy do ostatniego dnia 2014 roku. Teraz prace prezentujemy w specjalnej galerii.

Przypomnijmy - na konkurs można było nadsyłać zdjęcia przedstawiające najpiękniejsze - Państwa zdaniem - szopki bożonarodzeniowe naszej archidiecezji.

Przy ocenie przez jury brane będą pod uwagę zarówno walory artystyczne fotografii, jak i "umiejętność odszukania i odpowiedniego pokazania pięknej i nietuzinkowej szopki bożonarodzeniowej".

Pomocą dla komisji konkursowej, złożonej z członków krakowskiej redakcji "Gościa Niedzielnego", będą głosy szanownych Internautów. Nadesłane prace można oceniać w poniższej galerii do 6 stycznia.

Ankieta, w której można zagłosować, przyznając każdej z prac od 1 do 3 punktów, znajduje się TUTAJ. Zgłoszone zdjęcia w większej rozdzielczości zamieszczamy także w galerii poniżej.

Szczegółowy regulamin konkursu można znaleźć tutaj - "Szopki w obiektywie".

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma