Nowy numer 25/2018 Archiwum

Uśmiech jest wielkim szczęściem ludzi

Przez trzy dni trwały obchody święta patrona w Zespole Szkół w Piekielniku na Podhalu. Nie brakowało rozmaitych atrakcji.

Uczniowie mogli wziąć udział w turnieju rekreacyjnym "Koziołka Matołka", gminnej gimnazjadzie w piłce siatkowej, konkursie polonistycznym i plastycznym, oraz gminnym przeglądzie talentów.

Podczas obchodów dnia patrona na sali sportowej miała miejsce część oficjalna, podczas której przyjęto nowych uczniów do grona miłośników książek Kornela Makuszyńskiego.

Najmłodsi uczniowie szkoły zaprezentowali także przedstawienie opowiadające historię najpopularniejszego bohatera twórczości Kornela Makuszyńskiego - Koziołka Matołka. Na koniec odbył się X Gminny Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej.

Występy podziwiali m.in. przedstawiciele władz samorządowych Gminy Czarny Dunajec oraz Aniela Kasiniak, przedstawiciel nowotarskiej delegatury Małopolskiego Kuratorium Oświaty .

Wyniki poszczególnych konkursów oraz zawodów współorganizowanych przez Centrum Kultury i Promocji w Czarnym Dunajcu dostępne są na stronie internetowej Zespołu Szkół Podstawowej i Gimnazjum im. Kornela Makuszyńskiego w Piekielniku. Oto adres placówki: www.sppiekielnik.weebly.com.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma