GN 28/2018 Archiwum

Jak najmniej akcji

Początek nowego roku to dobra okazja, by podczas spotkania noworocznego podsumować miniony rok i złożyć sobie życzenia. Tak też zrobili strażacy z gminy Czarny Dunajec.

Na spotkaniu obecne były władze samorządowe oraz przedstawiciele strażackich władz powiatowych i gminnych na czele z komendantem powiatowym Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Targu Mariuszem Łaciakiem.

- Na progu 2015 r. chciałem wam życzyć zdrowia, pomyślności i jak najmniej wyjazdów do akcji - mówił komendant Mariusz Łaciak. Podsumował także miniony rok, w którym strażacy wyjeżdżali do akcji 1981 razy. Złożyły się na nie pożary, wypadki, a także usuwanie skutków powodzi. Zaapelował do strażaków o przestrzeganie przepisów BHP, co jest ważne w pracy strażaka.

- Cieszę się, że w tej chwili jest bezpieczniej w naszej gminie i nie ma już wielkich pożarów, które miały miejsce w przeszłości. Cieszę się, że dbacie o nas, o mieszkańców gminy, że jesteście w ciągłej gotowości. W nowym roku życzę wam i waszym rodzinom przede wszystkim zdrowia. Jeszcze raz dziękuję, że dbacie o nas. My też będziemy wam pomagać, aby wasza praca była jeszcze skuteczniejsza - mówił Józef Babicz, wójt gminy Czarny Dunajec.

Strażacy podziękowali władzom gminnym za okazaną pomoc dla jednostek OSP na terenie gminy. 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma