Nowy numer 50/2018 Archiwum

Podhale: zaginionego szuka już tylko policja

Po dwóch dniach akcji nie udało się odnaleźć mieszkańca Nowego Bystrego.

Jak informuje sierż. Tomasz Rowiński z zakopiańskiej policji, prowadzone w sobotę i niedzielę poszukiwania, w których oprócz policjantów brali udział także strażacy oraz ratownicy Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, nie przyniosły efektów.

- Zaginionego mężczyzny nie udało się odnaleźć na przeszukiwanym terenie - mówi T. Rowiński.

Obecnie ustaleniem okoliczności zaginięcia 62-letniego mieszkańca Nowego Bystrego zajmują się tylko policjanci.

Przypomnijmy: poszukiwania rozpoczęto w sobotę, gdy o zaginięciu mężczyzny powiadomiła rodzina. Policjanci, strażacy i ratownicy TOPR przeczesywali pola i lasy w Paśmie Gubałówki.

62-latek ostatni raz był widziany 24 lutego. Wyszedł z odległego od Nowego Bystrego o kilka kilometrów Kościeliska. Nie dotarł jednak do domu i od tamtej pory nie dał znaku życia.

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy