Nowy numer 41/2019 Archiwum

Zobacz także

 • Pomian
  11.03.2015 12:34
  Pomian
  Cała ta historia robi bardzo przykre wrażenie, tak jakby kwestie czysto finansowe były na pierwszym miejscu w kościele krakowskim. "Dekonsekracja" kaplicy to coś, co mnie się kojarzy zawsze jak najgorzej.
  Oczywiście na podstawie tego tekstu nie mamy pełnego obrazu sytuacji, a mnie by interesowało np., dlaczego fundacja korzystała z budynku całkiem nieodpłatnie i czy faktycznie diecezja ponosiła wszystkie koszty związane z utrzymaniem, albo jakie jest zdanie osób związanych z fundacją na temat wymuszonej (?) przeprowadzki, czy były z obu zainteresowanych stron propozycje innych rozwiązań. Bez odpowiedzi na te pytania artykuł ma jak dla mnie, nazwijmy to, negatywny wydźwięk. A być może ten tekst ukazuje się po prostu przedwcześnie i nie oddaje w pełni złożoności sytuacji.
 • Kael
  17.03.2015 14:20
  http://info.wiara.pl/doc/2394867.Kapitula-Metropolitalna-wyjasnia
  doceń 0
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL