GN 28/2018 Archiwum

Talenty pierwsza klasa przejdź do galerii

Były występy zespołów regionalnych, kwartetu skrzypkowego, solistów wykonujących perfekcyjnie utworu w języku angielskim. - Nie sądziłem, że drzemią w nas aż takie talenty - żartował prowadzący koncert Maciej Fryźlewicz.

IV Koncert Charytatywny z cyklu "Goszczyński dla Fundacji im. Adama Worwy" odbył się w piątkowe popołudnie na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu. 

Występy licealistów oglądali koledzy ze szkolnych ław, katecheta ks. Ryszard Kilanowicz, a także Maria Kopeć, dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego im. Seweryna Goszczyńskiego. - Naszej młodzieży nie trzeba zachęcać do czynienia dobra i współpracy z różnymi organizacjami - przekonuje pani dyrektor. 

Podczas koncertu były zbierane dowolne datki na działalność Fundacji im. Adama Worwy.

Ta nowotarska fundacja działa od ponad pięciu lat. Patronuje jej nowotarski przedsiębiorca, który przegrał walkę z chorobą. 

Fundacja ma na swoim koncie wiele udanych akcji niesienia pomocy, a ta odbywa się m.in. poprzez prowadzoną wypożyczalnię sprzętu do rehabilitacji. 

Absolwentem nowotarskiego liceum jest m.in. kard. Stanisław Dziwisz i ks. prof. Józef Tischner.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma