Nowy numer 47/2023 Archiwum

Wielkanocne uwielbienie

Wielkanocny koncert uwielbienia rozpocznie się w Altanie Parkowej (niedaleko miejskiego Rynku) 26 kwietnia o godz. 19 w Nowym Targu.

Członkowie związani z Inicjatywą Otwarte Uwielbienie (otwarteuwielbienie.pl) zapraszają na coroczny Wielkanocny Koncert Uwielbienia.

- Poprzez dobrą muzykę chcemy oddać chwałę naszemu Bogu oraz głośno i radośnie ogłaszać, że Chrystus prawdziwie zmartwychwstał! Jest pokój i nadzieja dla ciebie! - zachęca Szymek Polańsk, muzyk chrześcijański.

Członkowie Inicjatywy Otwarte Uwielbienie zapraszają dzieci, młodych, średnich, starszych i całkiem starych. - Każdy znajdzie coś dla siebie. Chcemy, by było to prawdziwe święto. Przyjdź i zaproś kogoś. To doskonała okazja na spędzenie dobrego wieczoru - mówi S. Polański.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr. tel. 795 095 538. Koncert współfinansuje Urząd Miasta w Nowym Targu.

To nie pierwsza akcja ewangelizacja w mieście. Przypomnijmy, że pod koniec czerwca 2014 r. odbyło się spotkanie pod hasłem: "Jezus na lodowisku". - Cieszymy się, że możemy wspólnie się radować i chwalić Pana w przestrzeni publicznej naszego miasta - zaznacza S. Polański.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy