Nowy numer 21/2018 Archiwum

Harcerska flaga w akcji

Podhalańska Drużyna Harcerzy "Orły" bierze udział w wydarzeniu "Flaga w akcji", organizowanym przez Fundację "Macte Animo" (z łac. "Śmiało, Odważnie").

- Harcerze rozdawali 2 maja wśród przechodniów samoprzylepne naklejki w barwach narodowych, których kilkaset otrzymaliśmy od fundacji drogą pocztową. Rozeszły się jak świeże bułeczki - tłumaczy ks. Przemysław Cios, odpowiedzialny za harcerzy w Miętustwie.

Ponadto kilka dni wcześniej drużyna brała udział w zbiórce na temat barw narodowych. Wydarzeniu "Flaga w akcji" towarzyszy konkurs. Uczestniczące w nim drużyny wysyłają na facebookowy profil fundacji konkursowe zdjęcie pokazujące, jak świętowany był dzień flagi w drużynach.

Do sobotniego wieczoru należy zebrać pod swoim zdjęciem jak najwięcej polubień. Co ważne, można zagłosować w dwóch miejscach - TUTAJ oraz TUTAJ.

Do wygrania są bony pieniężne do wykorzystania w dowolnie wybranej składnicy harcerskiej. - Fanpage naszej drużyny na Facebooku nazywa się 1.PDH "ORŁY" w Miętustwie Fanpage - zachęca do głosowania ks. Przemysław.

Parafialna drużyna harcerska działa od kilku lat. Włącza się w różne działania na terenie parafii i zabezpiecza wiele wydarzeń w regionie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma