Nowy numer 48/2020 Archiwum

Atrakcyjny Dzień Dziecka

Niezapomniana zabawa w basenach termalnych i moc rozbudzających wyobraźnię atrakcji - to najlepsze zaproszenie na wyjątkowy, weekendowy Dzień Dziecka w Termach BUKOVINA.

30 i 31 maja miłośników wodnych szaleństw czeka nie lada gratka - 2,5-godzinna zabawa w Termach BUKOVINA za symboliczną "złotówkę" dla wszystkich dzieci do 13. roku życia. Zasilane naturalnie ciepłą wodą termalną Termy BUKOVINA, to miejsce pełne atrakcji. Pod czujnym okiem ratowników najmłodsi mogą kreować świat wodnych historii w wydzielonej strefie dla dzieci, a w wyobrażaniu sobie bajkowych scenariuszy pomogą im akcesoria – mini-zjeżdżalnia wyglądająca jak latarnia morska, "bystry potok" oraz inne liczne zabawki.

Starsze dzieci, którym także nieobce są wodne psoty, mogą swoją energię wyładować na większych zjeżdżalniach czy pływając w basenach. Specjalnie dla nich, z okazji Dnia Dziecka, odbędą się także zajęcia aqua aerobiku (sobota i niedziela o godz. 15:00) oraz nauka nurkowania (niedziela, godz. 9:00-11:00). Podczas zabaw w basenach BUKOVINA dzieci spędzą aktywnie czas, w pełni korzystając nie tylko z siły swojej wyobraźni, ale również z dobroczynnych, wysoko zmineralizowanych wód termalnych, mających korzystny wpływ na zdrowie i samopoczucie.

Dzieci i ich rodziny zachęcamy również do wspólnej zabawy wokół kompleksu BUKOVINA Terma Hotel SPA. Dwa, tematyczne dni, będą doskonałą rozrywką dla całej rodziny. W zdrowym ciele zdrowy duch, czyli sobota pod znakiem sportowych zabaw na wesoło oraz pełna przygód niedziela z podróżami małymi i dużymi z Piratem Hakiem. Wstęp wolny!

W sobotę dzieci będą mogły wziąć udział w przygotowanych specjalnie dla nich zawodach na dmuchanych potworach wodnych, przejść tor z przeszkodami, skakać na piłkach i wziąć udział w konkursach i quizach. W niedzielę najmłodszych czeka iście piracka zabawa z rozwiązywaniem węzłów żeglarskich, łowieniem skarbów, tworzeniem flag pirackich oraz inne, niekończące się atrakcje. W oba dni do dyspozycji dzieci będą także bajkowe, balonowe zoo, artystyczne malowanie buziek czy zabawna fotobudka.

Termy BUKOVINA to największy w Polsce i jeden z najnowocześniejszych w Europie kompleks basenów termalnych.

Ponadto na terenie naszej diecezji odbędzie się wiele festynów dla dzieci, Jeden z nich został zaplanowany w ogrodach św. Katarzyny przy najstarszej nowotarskiej parafii. 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama