Nowy numer 49/2020 Archiwum

Straż pod Gubałówką

W jednym ze stoisk, którego Biuro Promocji Zakopanego nie wynajęło pod działalność handlową, znalazło się miejsce dla posterunku strażników.

- Już od pewnego czasu Zakopane boryka się z kilkoma problemami, między innymi ze słynną już nielegalną grą w 3 kubki. Jestem przekonany, że dzięki nowej placówce, jak również wspaniale układającej się współpracy z Powiatową Policją w Zakopanem, wyeliminujemy wiele niekorzystnych zjawisk, które nie są chlubą naszego miasta - komentował otwarcie Marek Trzaskoś, komendant Straży Miejskiej.

Posterunek czynny będzie 7 dni w tygodniu w godzinach: 10.30-11.00, 12.30-13.00 i 16.30-17.00. Będą z niego korzystali również funkcjonariusze policji powiatowej w Zakopanem. - Dysponując skromnymi siłami, staramy się rozwiązywać problemy i niekorzystne zjawiska pojawiające się w naszym mieście - powiedział zastępca burmistrza Wiktor Łukaszczyk.

- Otwarcie tego posterunku w tak licznie odwiedzanym przez turystów miejscu przyczyni się z pewnością do zapewnienia większego bezpieczeństwa w tym rejonie Zakopanego - dodał wiceburmistrz.

W uroczystości otwarcia posterunku udział wzięli również wicestarosta tatrzański Jerzy Zacharko oraz zakopiańscy radni, a także dyrektor Biura Promocji Zakopanego Andrzej Kawecki.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama