Nowy Numer 16/2024 Archiwum

Z papieżem ku szczytom

Msze św., koncerty, projekcja filmu - złożą się na Babiogórskie Dziękczynnie za św. Jana Pawła II, które odbędzie się już w najbliższy weekend - 20 i 21 czerwca.

W programie, któremu towarzyszy hasło "Święty Janie Pawle II prowadź ku szczytom", znalazła się m.in. projekcja filmu pt. "Szczyty Gór należą do Niego" w reż. Barbary Szumowskiej, która spotka się z publicznością w Skawicy w najbliższą sobotę o 19.30 w świetlicy OSP. Wcześniej w kościele odbędzie projekcja jej filmu.

W niedzielę po każdej mszy będzie błogosławieństwo rodzin na wakacje. Ciekawie zapowiada się koncert Magdy Steczkowskiej, który rozpocznie się na placu przy kościele już o godz.17.

- Zapraszam wszystkich do wspólnego świętowania i radowania się w Panu. Spotkajmy się u stóp Babiej Góry - zachęca ks. Krzysztof Strzelczyk, proboszcz parafii w Skawicy koło Zawoi.

Organizatorem weekendowych wydarzeń są: Parafia MB Częstochowskiej w Skawicy, Instytut Dialogu Międzykulturowego im. JP II w Krakowie, Rada Gminy Zawoja, Wójt Gminy Zawoja i Rada Sołecka w Skawicy oraz Babiogórski Park Narodowy, Nadleśnictwo Sucha Beskidzka, Korona Ziemi - Zawoja, BCK - Zawoja, Zespół Szkół w Skawicy.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy