GN 2/2021 Archiwum

Między mną, a Tobą

"Między mną, a Tobą" - to tytuł niedzielnego Salonu Poezji, który odbył się już po raz siedemdziesiąty i ostatni przed wakacjami.

Z licznie przybyłymi mieszkańcami Nowego Targu spotkała się aktorka Laura Łącz. Zanim zaśpiewała i wyrecytowała fragmenty poezji Bolesława Leśmiana wiele mówiła o swoim życiu rodzinnym i artystycznym.

- O, Gabriela z "Klanu" przyjechała - tak mnie przywitała jedna z pań. Nie ważne jakie rolę zagrał aktor, może Hamleta czy inną wielką postać, liczy się tylko serial, nawet ten podrzędny - zauważyła aktorka. 

Laura Łącz jest absolwentką PWST w Warszawie z 1977 roku oraz filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Jej miłość do poezji szybko dało się zauważyć. - Najpierw była szkoła aktorska, ale szkoda było mi uniwersytetu, który w czasie spacerów pokazywał mi tata - wspominała Laura Łącz.  

Na zakończenie aktorka chętnie podpisywała swoją najnowszą książkę dla dzieci. Jej znane tytuły to: "Sekret czarnego łabędzia", "Spełnione marzenia", "Bajki i wiersze na cztery pory roku".

Laura Łącz ma bardzo bogatą listę filmów i przedstawień teatralnych, w których zagrała. Na deskach teatralnych oficjalnie zadebiutowała w 1978 r. w sztuce Ernesta Brylla. Przez 23 lata występowała w Teatrze Polskim w Warszawie. Występowała w wielu serialach, obecnie gra rolę Gabrieli w "Klanie" emitowanym w TVP 1. 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama