Nowy numer 33/2018 Archiwum

Redaktor wydania

Wiadomo, że nic tak mocno nie trafia do serc, jak świadectwa tych, którzy dzielą się swoją wiarą. Dlatego i w tym numerze jest ich pod dostatkiem.

Aż 75 osób z naszej diecezji postawiło wszystko na jedną kartę i od kilku miesięcy odwiedzają parafie. Młodzi Ambasadorzy ŚDM opowiadają w nich o Bogu – swoim przyjacielu, który uczy kochać drugiego człowieka, oraz o Światowych Dniach Młodzieży, które są po to, by zrobić Boży raban. Więcej na ss. IV–V. Z kolei Dominika Szkatuła, pierwsza polska świecka misjonarka, która w Peru pracuje już 32 lata, opowiada, jak Jezus zafascynował ją, uwiódł i porwał do siebie. Więcej na ss. VI–VII.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma